BOOMPORTÁL

Témata

Partners

Maps

Toplist

TOPlist

Program MS v hokeji 2016

Program MS v hokeji 2016

Základná časť
6. máj
Švédsko – Lotyšsko / 15:15 – Moskva
USA – Kanada / 15:15 – Petrohrad
Česko – Rusko / 19:15 – Moskva
Fínsko – Bielorusko / 19:15 – Petrohrad

7. máj
Švajčiarsko – Kazachstan / 11:15 – Moskva
Slovensko – Maďarsko / 11:15 – Petrohrad
Nórsko – Dánsko / 15:15 – Moskva
Francúzsko – Nemecko / 15:15 – Petrohrad
Lotyšsko – Česko / 19:15 – Moskva
Bielorusko – USA / 19:15 – Petrohrad

8. máj
Kazachstan – Rusko / 11:15 – Moskva
Maďarsko – Kanada / 11:15 – Petrohrad
Nórsko – Švajčiarsko / 15:15 – Moskva
Fínsko – Nemecko / 15:15 – Petrohrad
Švédsko – Dánsko / 19:15 – Moskva
Francúzsko – Slovensko / 19:15 – Petrohrad

9. máj
Lotyšsko – Rusko / 15:15 – Moskva
Bielorusko – Kanada / 15:15 – Petrohrad
Švédsko – Česko / 19:15 – Moskva
Fínsko – USA / 19:15 – Petrohrad

10. máj
Švajčiarsko – Dánsko / 15:15 – Moskva
Slovensko – Nemecko / 15:15 – Petrohrad
Kazachstan – Nórsko / 19:15 – Moskva
Maďarsko – Francúzsko / 19:15 – Petrohrad

11. máj
Švajčiarsko – Lotyšsko / 15:15 – Moskva
Slovensko – Bielorusko / 15:15 – Petrohrad
Švédsko – Kazachstan / 19:15 – Moskva
Fínsko – Maďarsko / 19:15 – Petrohrad

12. máj
Česko – Nórsko / 15:15 – Moskva
USA – Francúzsko / 15:15 – Petrohrad
Rusko – Dánsko / 19:15 – Moskva
Kanada – Nemecko / 19:15 – Petrohrad

13. máj
Česko – Kazachstan / 15:15 – Moskva
USA – Maďarsko / 15:15 – Petrohrad
Dánsko – Lotyšsko / 19:15 – Moskva
Nemecko – Bielorusko / 19:15 – Petrohrad

14. máj
Nórsko – Švédsko / 11:15 – Moskva
Francúzsko – Fínsko / 11:15 – Petrohrad
Rusko – Švajčiarsko / 15:15 – Moskva
Maďarsko – Bielorusko / 15:15 – Petrohrad
Kazachstan – Lotyšsko / 19:15 – Moskva
Kanada – Slovensko / 19:15 – Petrohrad

15. máj
Dánsko – Česko / 15:15 – Moskva
Nemecko – USA / 15:15 – Petrohrad
Švajčiarsko – Švédsko / 19:15 – Moskva
Slovensko – Fínsko / 19:15 – Petrohrad

16. máj
Rusko – Nórsko / 15:15 – Moskva
Kanada – Francúzsko / 15:15 – Petrohrad
Dánsko – Kazachstan / 19:15 – Moskva
Nemecko – Maďarsko / 19:15 – Petrohrad

17. máj
Česko – Švajčiarsko / 11:15 – Moskva
USA – Slovensko / 11:15 – Petrohrad
Lotyšsko – Nórsko / 15:15 – Moskva
Bielorusko – Francúzsko / 15:15 – Petrohrad
Rusko – Švédsko / 19:15 – Moskva
Kanada – Fínsko / 19:15 – Petrohrad

Vyraďovacia časť
Štvrťfinále – 19. máj
– / 15:15 – Moskva
– / 15:15 – Petrohrad
– / 19:15 – Moskva
– / 19:15 – Petrohrad

Semifinále – 21. máj
– / 15:15 – Moskva
– / 19:15 – Moskva

Finále o 3. miesto – 22. máj
– / 15:15 – Moskva

Finále – 22. máj
– / 19:45 – Moskva

 
Boomportal@2012